Nasza firma zajmuje się comiesięczną obsługą kontraktu z NFZ. Rozliczamy korekty, poprawiamy zakwestionowane przez NFZ świadczenia oraz wykonujemy bieżące prace na Portalu SZOI. Klient we własnym zakresie wprowadza świadczenia do systemu komputerowego, natomiast my wykonujemy wszystkie pozostałe operacje niezbędne do prawidłowego i szybkiego rozliczenia Świadczeniodawcy. Świadczeniodawca nie musi śledzić zmian jakie pojawiają się w procedurach rozliczania z NFZ. Do naszych zadań należy również dbanie o bezpieczeństwo i spójność bazy danych oraz aktualizacje oprogramowania rozliczeniowego. Kopie bazy danych przechowywane są na kilku naszych serwerach, aby zabezpieczyć dane w razie awarii sprzętu.

Nasza Firma świadczy również pomoc doraźną podczas rozliczania. Gabinety oraz Przychodnie które same prowadzą rozliczenia nierzadko napotykają błędy z którymi nie mogą sobie poradzić. W takich sytuacjach w zależności od okoliczności pomagamy telefonicznie, zdalnie lub też w miejscu rozliczania świadczeń.

Ponadto, zajmujemy się przygotowywaniem ofert niezbędnych do zawarcia kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przygotowane przez nas oferty są zawsze zgodne z rozporządzeniami Ministra Zdrowia oraz zarządzeniami NFZ.

Obsługujemy i wdrażamy programy firmy Kamsoft: PPS i Somed. Dostosowujemy i integrujemy posiadanych sprzęt i oprogramowanie. Przygotowujemy kompleksowo Państwa przychodnię do wdrożenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Posiadamy również autoryzację tej firmy na produkt KS-BDO, co umożliwia nam przygotowanie dla Państwa odpowiedniej dokumentacji bezpieczeństwa danych osobowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty, prosimy o wybranie tematu – Obsługa przychodni w formularzu.